Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

ÖNEMLİ: Bu sitede yer alan Mesafeli Satış Sözleşmesi, Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Teslimat ve İade Şartları Sözleşmelerinde belirtilen hakları ve yükümlülükleri dikkatle okuyunuz. Satın alacağınız dijital ürünü (Kendu Uygulma) bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza yüklemeniz, Sözleşme şartlarını kabul ettiğinizi gösterir.

İşbu Sözleşme Özel Kenan Dursun Dil Merkezi ile SON KULLANICI (nihai kullanıcı) arasında yapılan yasal bir sözleşmedir. Dijital Ürün’ü yüklemeniz bu Sözleşmenin hükümlerini kabul ettiğiniz, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla ilgili geçerli kısıtlamalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, tüm geçerli yasalarıyla uyumlu bir yolla kullanacağınızı kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir. Sözleşmeyi kabul etmediğiniz taktirde Dijital Ürün’ü yükleyemez ve kullanamazsınız.

Bu hizmetle ilgili tüm fikri ve sınai haklar Özel Kenan Dursun Dİl Merkezi (www.kendukids.com) eğitim sitesi ve Uygulamaların sahibi Özel Kenan Dursun Dil Merkezi’ne ait olup, eserin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri ihlal durumlarında ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.

Dijital Uygulamanın Teslimatı :

Kendu Kids Uygulamanın ödemesi tamamlanıp satın alınma işleminin tamamlanmasının akabinde uygulamanın indirme linkini e-mail ile gönderilecektir.  KULLANICI, gönderilen linke tıklayarak uygulamayı indirece ve kuracaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamanın satın alındığı e-mail adresi ile giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlayacaktır.

Dijital Uygalamanın İadesi :

Kendu Kids Uygulamanın ödemesi tamamlanıp satın alınma işleminin tamamlanmasının akabinde Kullanıcı direk olarak uygulamayı kullanmaya başlar. Bu nedenle uygulama içeriği açığa çıktığından dolayı uygulamanın iadesi yoktur.